Oğlak Burcu 2011 Falı

4 Ocak ta burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması, 2011 e hızlı bir başlangıç anlamına gelecektir.Yaşamınızın her alanında yeniliklerle, gelişimlerle karşılaşacağınız bu dönem içerisinde, Jüpiter?in şanslı etkileri, ev yaşamınızla özel olarak ilgilenecek. Aile ilişkilerinin gelişeceği, anlaşmazlıkların çözümleneceği, ev dekorasyon planlarının gündemde olacağı, yeni bir ev sahibi olma fırsatlarının bollaşacağı günler, 4 Haziran tarihine kadar devam edecektir. 4 Haziran sonrası ise aşık olmak, çocuk sahibi olmak, yaratıcılığı her alanda daha etkin şekilde kullanmak gibi kavramları getirecektir.

 

 

1 Haziran tarihi, sağlık sorunlarının giderilmesini temsil etmenin yanında, insanların pek çok konuda daha destekleyici tutumlar içerisinde yer alacağını da gösterecek. Ev veya iş hayatında size yardımcı olacak kişiler bulmanın da kolay olmasını sağlayacak olan bu dönem, Satürn konumlanmasının ifade ettiği kıyasıya rekabetlerde de yalnız kalmamanızı sağlayacak. Ancak; 15 Haziran tarihi, haberiniz olmayan bazı şeyleri öğrenip rahatsızlık duymaya başlamanıza da yol açabilir. Bazı gizli düşmanları veya rakipleri, yüzlerinde maskeleri olmadan görebilir, arkanızdan yapılmış bazı hamlelerden haberdar olabilirsiniz. Dürüst ve samimi yönünüzün her şartta ön planda kalmaya devam etmesi, sizi, size karşı yapılacak tüm eylemlerden koruyacaktır. 25 Kasım a kadar sanki birdenbire ortaya çıkmış gibi görünen sorunlar ve çatışmalarla karşılaşsanız bile her şey, bu tarihten itibaren lehinize dönecektir.

 

 

1 Temmuz daki tutulma ise evlilik hayatında zorlanmalar olabileceğini ifade edecek. İş hayatında da bazı ortaklıkların sonlanması, işbirliklerinin kesilmesi, anlaşmalar veya sözleşmelerin fesih edilmesi gibi zorlayıcı şartlar gündeme gelebilir. Ancak; iyi niyetlerle kurulmuş ve sağlam temeller üzerine oturtulmuş her türlü birliktelik, Ay tutulmasının sınavlarına direnip ayakta kalacaktır. Hayatın akışını yavaşlatan Merkür gerilemesi, bu yıl içerisinde üç defa etkili olacak. 30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde, iletişim kopukluklarına, yanlış anlaşılmalara, kaçırılan randevulara, cihaz arızalarının programınızı aksatmasına, kısa seyahatlerde sorunlar yaşanmasına karşı, bu dönemlerde ön planda bulunacak konularla ilgili olası riskleri değerlendirip önlem almanız faydalı olacaktır.

 

 

25 Kasım tarihi, psikolojik baskıların son bulacağı, kısıtlamaların aşılacağı, yaşamın herhangi bir alanındaki önemli risk veya tehlikelerin güçlerini kaybedeceği bir dönemi başlatacak. Bu tarihi takip eden yılın son tutulması ise, 10 Aralık tan itibaren görev ve sorumluluklarınızı azaltarak daha fazla boş yaratmanızı sağlayacak. Daha fazla dinlenebilecek, hobilerinize daha çok zaman ayırabileceksiniz. Sağlıkla ilgili olarak doğabilecek her türlü sorun da hızla çözümlenecektir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.