kadınların hoşlandıgı sözler

Uzmanlara göre, bir kadına sadece ‘sizi ne kadar mutlu ettiğini’ söyleyerek, onu ‘her daim’ sizi mutlu etmeye hazır bir hale getirebilirsiniz. Askmen.com sitesinde yer alan ‘Kadınların en çok duymak isteyeceği 10 söz’ sıralaması erkekler için rehber niteliğinde!

Günün nasıl geçti?

Bir kadına gününün nasıl geçtiğini sorduğunuzda, sizin çok düşünceli biri olduğunuzu düşünür. Yine de dikkatli olun: Bu soru, sevgilinizin gün boyunca olup biten her şeyi tüm ayrıntısına kadar, saatler boyunca anlatmasına da yol açabilir.

* Avantajları: Bu soruyu sormanız, sevgilinize, sizin onu dinlemeyi sevdiğinizi düşündürür. Tahmin ettiğinizden daha uzun konuşacaktır elbette. Ama bir kez konuşması bittikten sonra, sıra size gelecektir.

İnanılmaz seksi görünüyorsun

Bu cümle sayesinde, sevgiliniz onu çekici bulduğunuzu ve sizi heyecanlandırdığını anlar. Yine de, eğer ilişkiniz uzun zamandır devam ediyorsa, bundan daha fazlasını duymak isteyecektir. İşe, kalçalarına övgüler yağdırmakla başlayın.

* Avantajları: Bu cümleyi söylemek, uzun süreli bir ilişkiyi sağlama alır. Zira sevgilinize, onu hala çekici bulduğunuzu anlatmış olursunuz.

Bu konuda ne düşünüyorsun?

Sevgilinize bu soruyu sormakla, onun düşüncelerine ve hissettiklerine önem verdiğinizi göstermiş olursunuz. Kadınlar, herhangi bir konu hakkındaki düşüncelerini dışa vurmaya bayılır. Yine de, bu sorunun anlamı, saatler sürecek bir monologla karşı karşıya kalmak olabilir.

* Avantajları: Bu soruyla, sevgilinize şefkatli yönünüzü gösterirsiniz. Dikkatinizi ona yönelttiğinizi fark ettiğinde, size olan bağlılığı artacaktır.

Kız arkadaşlarından daha güzelsin

Bu cümle sayesinde, sevgilinizin egosunu şişirmiş olursunuz. Kadınların dünyasında belki de en önemli övgülerden biri, arkadaş ortamının en güzel kadını olmaktır.

* Avantajları: Onu diğer kadınlardan üstün tuttuğunuzu anlatması bir yana, bu cümle sevgilinize ne kadar değer verdiğinizi de gösterir. Ayrıca sizi arkadaşlarına kaptırma korkusu da azalacaktır.

Sen çok zeki bir kadınsın

Ne kadar zeki olduğunu söylemekle, sevgilinizin sadece dış görünüşünden etkilenmediğinizi belirtmiş olursunuz. Bu, bir kadın için birlikte olduğu erkeğin ona saygı duyduğunun bir işaretidir.

* Avantajları: Sevgiliniz, öncelikle, sadece dış görünüşe önem vermediğinizi, entelektüel birikimle de ilgilenecek kadar bilgili olduğunuzu anlayacaktır. Kadınlar nazik erkeklere bayılır ve bir kadına iltifat etmenin en iyi yolu, onun zekasını övmektir.

Yatakta harikasın

Kısaca söylemek gerekirse, bu cümle sevgilinizin kendisini bir tanrıça gibi hissetmesine yol açar. Bu cümleyi duymakla, sizi cinsel yönden de tatmin edebildiğini anlamış olur. Yatak odanızın daha da renklenmesiyse cabası.

* Avantajları: Sevgilinizin bu yönünü övmek, ona cinsellikte sadece kendinizi düşünmediğinizi, cinsel ilişkinin her saniyesinden keyif almaya baktığınız mesajını verir.

Ömrüm seninle geçsin

Çok ciddi bir cümledir bu! Ona evlilik teklif etmekten de öte bir şeydir. Ama büyük risklerin sonucunda büyük ödüller olduğunu unutmayın. Eğer bu cümle size ağır geliyorsa, “Senden başkasıyla birlikte olmayı hayal bile edemiyorum”u da kullanabilirsiniz.

* Avantajları: Kadınlar, birlikte oldukları erkeklerin ilişkiyi ciddiye aldığını duymaktan hoşlanır. Bu cümle, sevgilinizin de ilişki hakkında daha da ciddi düşünmesini sağlayacaktır.

Benim en iyi dostumsun

Sevgiliniz, bu cümle sayesinde onu sadece cinsel yönden arzulamadığınızı, ilişkinin tüm boyutlarına değer verdiğinizi anlamış olur.

* Avantajları: Bu cümle sayesinde, sevgilinizin gözündeki statünüz “Seviştiğim erkek”ten “Birlikte her şeyi yaptığımız erkek”e yükselecektir.

Süper anne olursun

Birçok kadının düşü, günün birinde anne olmaktır. Ama neredeyse hepsi, iyi bir anne olup olamayacaklarına dair şüpheler taşır. Bu cümleyi söylemekle, sevgilinize hayalini kolaylıkla gerçekleştirecek kadar güçlü olduğu mesajını verirsiniz.

* Avantajları: Bu cümleyle, dolaylı da olsa, sevgilinize onunla birlikte bir çocuk sahibi olmak istediğinizi belirtmiş olursunuz.

Hayatımı kusursuz kıldın

Bu sayede, sevgilinize aklınızdaki tek kadının o olduğunu söylemiş olursunuz. Her kadın, birlikte olduğu erkeğin bu cümleyi söylemesini ister. Bu cümleyi söyleyerek, sevgilinizin, onu her yönüyle kabul ettiğinizi anlamasını sağlamış olursunuz.

* Avantajları: Bu cümle, temel olarak, sevgilinize onu hayatınızdan çıkarmak istemediğinizi anlatmış olur. Bu tür şeyler duydukları zaman, kadınların yüreğinin yağları erir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.