İkizler Burcu 2011 Falı

Dört güneş tutulmasının iki de ay tutulmasının gerçekleşeceği bu yıl içerisinde, üç ayda bir derin değişimler gündeme gelebilir. 4 Haziran a kadar olan süreçte arkadaşlıklar, sosyal gruplar, sosyal bağlantılar konusunda çok olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Saygınlık ve popülaritedeki artışı, iş yaşamındaki bağlantılar yoluyla sağlanan bazı avantajlar destekleyebilir. Prestijli gruplara dâhil olmanın ön planda olacağı bu dönemin ardından, Jüpiter, 4 Haziran itibariyle, kısıtlamaları aşmak, psikolojik baskıları gidermek, gizli rakipleri veya düşmanları alt etmek konusunda önemli şanslar yaratacaktır.

 

 

Merkür, bu yıl, 30 Mart – 23 Nisan, 3 ? 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek. Mekanik ve elektronik cihazlarda arızalara işaret eden bu hareket, yeni cihaz alımlarında özellikle dikkatli olmanızı gerektirecektir. Ayrıca, yanlış anlamalar, iletişim kopuklukları, randevu yeri ve saati yanlış anlaşıldığı için kaçırılan randevular, kısa seyahatler veya günlük gidiş-gelişlerde yaşanabilecek arızalar, bu dönemlerin konularından olacaklardır.

 

 

1 Haziran da burcunuzda gerçekleşecek olumlu Güneş tutulması, yaşamınızın her alanında yeni başlangıçlara olanak verirken, devam ettirdiğiniz girişimlerde de hız kazanmanızı sağlayacak. Haziran sonrasında hayatınızın herhangi bir alanında çalışarak, özveri ve iyi niyet göstererek atacağınız tüm temeller, 10 Aralık yakınlarında size büyük kazançlar getirecektir. Nisan 2012?den sonra, bunların üzerinde yükselmeniz daha kolaylaşacaktır.

 

 

15 Haziran yakınlarında evlilik, ortaklık, rekabet gibi alanlarda yaşanabilecek olumsuzluklara dikkat etmelisiniz. Biraz sabır ve hoşgörü göstermeniz, yerine göre de mücadeleci olmanız gerekebilir. Hayatınızın herhangi bir diğer alanında birlikte hareket etme kararı verdiğiniz kişilerin bireysel davranmaya başladıklarını da görebilirsiniz. Yapıcı tutumlar benimsemek, her şeyi, 25 Kasım dan sonra, olduklarından da iyi hale getirmenizi sağlayacaktır.

 

 

1 Temmuz Güneş tutulması ise maddi açıdan bazı sorunlar yaratma potansiyeline sahip olacak. Gelirde beklenmedik bir azalma, beklenmedik harcamalar, bir yatırımın getirisinin düşmesi veya mülklerde bekletilemeyecek bir tamir gerektirecek olan bir zarar, gündemin konularından olabilirler. Bu günler içerisinde, lüks harcamalar konusunda da daha tutumlu olmanız gerekecektir.

 

 

Yılın genelinde, aşk, çocuklar ve hobiler gibi, yaşamın keyif veren yönlerinin de ön plana çıktığını göreceksiniz. 1 Haziran, 15 Haziran, 25 Kasım ve 10 Aralık tarihlerindeki tutulmalar da bu konuları daha da vurgulayacak kısa süreçleri, yan temalar arasına dâhil edebilirler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.